Pakiet dwóch szkoleń: etyka + nowe media

Cena: 128,00 zł 128.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

1. "Jak rozmawiać z uczniami o etyce? - podstawy etyki personalistycznej" to przykładowe lekcje do wykorzystania w pracy z uczniami starszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich.

Uczestnicy poznają praktyczne sposoby prowadzenia rozmów z uczniami na nurtujące ich tematy etyczne. To szkolenie może być wykorzystane jako inspiracja do wartościowych godzin wychowawczych i dyskusji z młodzieżą, jak również stanowi wsparcie dla tutorów, którzy nierzadko stają przed trudnym zadaniem rozmowy o wartości poszukiwania tego co dobre.

Prowadzący

Jerzy Leczkowski - teolog, filozof, doświadczony nauczyciel religii i etyki. Aktualnie pracuje w warszawskim V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego. Miłośnik turystyki górskiej. 

 

2. Jeśli chcesz łatwiej nawiązywać relację z młodzieżą i pomóc w budowaniu mostów między światem wirtualnym, a realnym – to szkolenie dla Ciebie. Podczas szkolenia dowiesz się więcej o tajnikach wirtualnej rzeczywistości, by lepiej zrozumieć radości i problemy młodych ludzi w sieci. 

 

Prowadzący

 

 

Beata Kalita - absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa ze specjalnością broker informacji (UJ). Ukończyła studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz 3-stopniowy kurs biblioterapii. Na co dzień bibliotekarka krzewiąca ideę edukacji medialnej.

Po szkoleniu wystawiamy zaświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl