Pakiet dwóch szkoleń: etyka + nowe media

pakiet 2 - okładka do sklepu.jpg
  • promocja
Cena: 88,00 zł 128,00 zł 88.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

1. "Jak rozmawiać z uczniami o etyce? - podstawy etyki personalistycznej" 

"Jak rozmawiać z uczniami o etyce?" to przykładowe lekcje i materiały PDF do wykorzystania w pracy z uczniami starszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich. Zagadnienia filozoficzne są przedstawione przystępnym językiem i na konkretnych przykładach, ale nie zostały uproszczone ani zinfantylizowane. To, co wyróżnia nasze szkolenie, to przyjęcie etyki personalistycznej jako fundamentu rozmowy o tym, co dobre i złe.
 
Uczestnicy poznają praktyczne sposoby prowadzenia rozmów z uczniami na nurtujące ich tematy etyczne. To szkolenie może być wykorzystane jako inspiracja do wartościowych godzin wychowawczych i dyskusji z młodzieżą, jak również stanowi wsparcie dla tutorów, którzy nierzadko stają przed trudnym zadaniem rozmowy o wartościach i poszukiwaniu tego, co dobre.
 
Po zakupie otrzymasz dostęp do platformy kursowej na 12 miesięcy. Możesz zrealizować kurs w dogodnym terminie. Po zaliczeniu testu on-line, otrzymasz zaświadczenie udziału w szkoleniu.

Prowadzący

Jerzy Leczkowski - teolog, filozof, doświadczony nauczyciel religii i etyki. Aktualnie pracuje w warszawskim V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego. Miłośnik turystyki górskiej. 

 

2. Nowe media

Podczas szkolenia uczestnicy poznają tajniki wirtualnej rzeczywistości, by lepiej rozumieć radości i problemy młodych ludzi w sieci. Udział w szkoleniu pomoże nauczycielom nawiązywać relacje z młodzieżą i pomóc w budowaniu mostów między światem wirtualnym a realnym.

Prowadzący

 

 

Beata Kalita - absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa ze specjalnością broker informacji (UJ). Ukończyła studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz 3-stopniowy kurs biblioterapii. Na co dzień bibliotekarka krzewiąca ideę edukacji medialnej.

Po szkoleniu wystawiamy zaświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl