Wiem co sprawdzam - czyli jak zaprojektować idealną klasówkę | Szkolenie

Cena: 140,00 zł 140.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis


FormułaTerminMiejsce

Dla kogo

szkolenie stacjonarne20.08.2021
godz. 10.00-14.30
Szkoła Strumienienauczyciele w klasach 4-8


Nie zawsze gotowe sprawdziany spełniają nasze oczekiwania i chcielibyśmy tworzyć własne narzędzia ewaluacji. To szkolenie umożliwi poznanie i podzielenie się sprawdzonymi pomysłami z pracy nauczyciela praktyka w zakresie przygotowania sprawdzianów w taki sposób, aby sprawdzały dokładnie to co chcemy ocenić u naszych uczniów.

Zapraszamy do zapisów!

Prowadzący

Dominika Kraus - nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni i tutor w Szkole Podstawowej dla Dziewcząt "Płomień" w Katowicach. Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego. Studiowała również nauki o rodzinie. 
Prywatnie jestem żoną Krzysztofa, mamą Weroniki i Franciszka.

Monika Nagórko - absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach matematyka i informatyka. Pasjonatka matematyki i jej uczenia oraz rozwijania w twórczy sposób myślenia matematycznego. Pracuje z dziećmi i młodzieżą - w szkole i w grupach edukacji domowej - zgodnie z zasadami edukacji spersonalizowanej. W ogólnopolskim konkursie organizowanym dla nauczycieli przez fundację LifeSkills zajęła II miejsce za przygotowanie scenariuszy lekcji online. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl