Podstawy edukacji spersonalizowanej w przedszkolu | Katowice | Warszawa| Szkolenie dla Nauczycieli przedszkolnych

Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

FormułaTerminMiejsceDla kogo
Szkolenie hybrydowe: część wykładowa w formie e-learningu na platformie moodle, część warsztatowa - stacjonarna17 - 18 sierpnia 2021Katowice lub WarszawaPracownicy rozpoczynający pracę w przedszkolach w modelu edukacji spersonalizowanej

 

Uczestnicy szkolenia poznają fundamenty, z których wywodzi się koncepcja edukacji spersonalizowanej. Bazując na klasycznej antropologii filozoficznej, uczestnicy przećwiczą wyciąganie praktycznych wniosków służących planowaniu celów wychowawczych. Dodatkowo zapoznają się z metodą tutoringu rodzinnego oraz sposobach angażowania rodziców w życie placówki.

W programie szkolenia znajdują się również nieocenione wskazówki na to jak stworzyć dobre zajęcia dla przedszkolaków oraz jak pracować w zespole.

Szkolenie składa się z wykładów dostępnych na platformie e-learningowej, zadań do samodzielnego wykonania oraz stacjonarnego warsztatu. Na zapoznanie się z nagraniami oraz wykonanie zadań należy przeznaczyć ok. 2,5 godziny.

Wykłady w formie e-learningu będą dostępne na platformie od 2 sierpnia, a wykłady stacjonarne odbędą się w dniach 17-18 sierpnia w Katowicach.


   Prowadzący

   Dobrochna Lama
   absolwentka The University of Sydney w Australii, pedagog i nauczyciel języka angielskiego, współtwórczyni i wieloletnia dyrektor pierwszych placówek Stowarzyszenia STERNIK w Polsce, konsultant merytoryczny dla placówek edukacji spersonalizowanej w Polsce i zagranicą, wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zróżnicowanej, dyrektor ds kształcenia w TDJ Foundation.

   Małgorzata Szcząchor
   Nauczycielka z 13-letnim stażem, związana zawodowo z Przedszkolem „Strumienie”. Absolwentka kierunku Finanse i Bankowość Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Uniwersytetu Sztokholmskiego. Kwalifikacje pedagogiczne uzyskała w Studium Psychologii i Pedagogiki AE w Krakowie i na podyplomowych studiach na Uniwersytecie Warszawskim.


   Róża Jarnicka

   Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna w zakresie pedagogika przedszkolna z pedagogiką terapeutyczną, podyplomowych studiów edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe zarządzania zasobami ludzkimi w WSFiZ. Wicedyrektor przedszkola Strumienie, wieloletni tutor.

   Zofia Fluder
   Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach: Pedagogika socjalna i opiekuńcza oraz Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Nauczycielka przedszkolna i wieloletni tutor, a także dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Węgielek" w Katowicach. Prywatnie: szczęśliwa żona i mama.

   do góry
   Sklep jest w trybie podglądu
   Pokaż pełną wersję strony
   Sklep internetowy Shoplo.pl