Pakiet dwóch szkoleń: profilaktyka + nowe media

pakiet 1 - okładka do sklepu.jpg
  • promocja
Cena: 98,00 zł 148,00 zł 98.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

1. Profilaktyka w ujęciu integralnym 

"Po pierwsze: Nie szkodzić!" - ta znana zasada bardzo rzadko stosowana jest przy realizowaniu profilaktyki w Polskich szkołach. Nasze szkolenie pomaga zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i jakie działania przynoszą więcej szkód niż pożytku. "Profilaktyka w ujęciu integralnym" to zebrane w jednym miejscu zasady planowania profilaktyki w klasie i szkole oraz wskazówki dot. reagowania na zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży.
 
Uczestnicy poznają dobre praktyki w zakresie działań profilaktycznych w świetle edukacji spersonalizowanej. Podczas szkolenia poruszone zostanie również znaczenie relacji w profilaktyce, omówione będą czynniki ryzyka, czynniki chroniące, a także profilaktyka I- II- i III-ciorzędowa.
 
Po zakupie otrzymasz dostęp do platformy kursowej na 12 miesięcy. Możesz zrealizować kurs w dogodnym terminie. Po zaliczeniu testu on-line, otrzymasz zaświadczenie udziału w szkoleniu.

Prowadzący

 

Magdalena Leczkowska - pedagog szkolny i nauczyciel chemii, absolwentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej z andragogiką oraz studium relacji interpersonalnych i profilaktyki uzależnień, laureatka III edycji konkursu "Nauczyciel - mediator" im. Joanny Kubiak.

 

2. Podczas szkolenia uczestnicy poznają tajniki wirtualnej rzeczywistości, by lepiej rozumieć radości i problemy młodych ludzi w sieci. Udział w szkoleniu pomoże nauczycielom nawiązywać relacje z młodzieżą i pomóc w budowaniu mostów między światem wirtualnym a realnym.  

Prowadzący

 

 

Beata Kalita - absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa ze specjalnością broker informacji (UJ). Ukończyła studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz 3-stopniowy kurs biblioterapii. Na co dzień bibliotekarka krzewiąca ideę edukacji medialnej.

Po szkoleniu wystawiamy zaświadczenia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl