Pakiet dwóch szkoleń: profilaktyka + nowe media

Cena: 148,00 zł 148.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

1. Profilaktyka w ujęciu integralnym to zebranie zasad planowania profilaktyki w klasie i szkole oraz sposobach reagowania na zachowania ryzykowne.

Uczestnicy poznają dobre praktyki w zakresie działań profilaktycznych w świetle edukacji spersonalizowanej. Podczas szkolenia poruszone zostanie również znaczenie relacji w profilaktyce, omówione będą czynniki ryzyka, czynniki chroniące, a także profilaktyka I- II- i III-ciorzędowa.

Prowadzący

 

Magdalena Leczkowska - pedagog szkolny i nauczyciel chemii, absolwentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej z andragogiką oraz studium relacji interpersonalnych i profilaktyki uzależnień, laureatka III edycji konkursu "Nauczyciel - mediator" im. Joanny Kubiak.

 

2. Jeśli chcesz łatwiej nawiązywać relację z młodzieżą i pomóc w budowaniu mostów między światem wirtualnym, a realnym – to szkolenie dla Ciebie. Podczas szkolenia dowiesz się więcej o tajnikach wirtualnej rzeczywistości, by lepiej zrozumieć radości i problemy młodych ludzi w sieci. 

 

Prowadzący

 

 

Beata Kalita - absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa ze specjalnością broker informacji (UJ). Ukończyła studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz 3-stopniowy kurs biblioterapii. Na co dzień bibliotekarka krzewiąca ideę edukacji medialnej.

Po szkoleniu wystawiamy zaświadczenia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl