Pakiet dwóch szkoleń: etyka + profilaktyka

Cena: 158,00 zł 158.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

1. "Jak rozmawiać z uczniami o etyce? - podstawy etyki personalistycznej" to przykładowe lekcje do wykorzystania w pracy z uczniami starszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich.

Uczestnicy poznają praktyczne sposoby prowadzenia rozmów z uczniami na nurtujące ich tematy etyczne. To szkolenie może być wykorzystane jako inspiracja do wartościowych godzin wychowawczych i dyskusji z młodzieżą, jak również stanowi wsparcie dla tutorów, którzy nierzadko stają przed trudnym zadaniem rozmowy o wartości poszukiwania tego co dobre.

Prowadzący

Jerzy Leczkowski - teolog, filozof, doświadczony nauczyciel religii i etyki. Aktualnie pracuje w warszawskim V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego. Miłośnik turystyki górskiej. 

 

2. Profilaktyka w ujęciu integralnym to zebranie zasad planowania profilaktyki w klasie i szkole oraz sposobach reagowania na zachowania ryzykowne.

Uczestnicy poznają dobre praktyki w zakresie działań profilaktycznych w świetle edukacji spersonalizowanej. Podczas szkolenia poruszone zostanie również znaczenie relacji w profilaktyce, omówione będą czynniki ryzyka, czynniki chroniące, a także profilaktyka I- II- i III-ciorzędowa.

Prowadzący

 

Magdalena Leczkowska - pedagog szkolny i nauczyciel chemii, absolwentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej z andragogiką oraz studium relacji interpersonalnych i profilaktyki uzależnień, laureatka III edycji konkursu "Nauczyciel - mediator" im. Joanny Kubiak.

Po szkoleniu wystawiamy zaświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl