Edukacja spersonalizowana - poznaj podstawy | Szkolenie dla Nauczycieli szkolnych

Cena: 140,00 zł 140.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Zapraszamy na szkolenie PODSTAWY EDUKACJI SPERSONALIZOWANEJ W SZKOLE

Formuła: szkolenie hybrydowe: część wykładowa w formie e-learningu na platformie moodle, część warsztatowa - stacjonarna

Termin: 17. sierpnia 2022 w Katowicach, 22. sierpnia 2022 w Józefowie

Dla kogo: Pracownicy rozpoczynający pracę w szkołach w modelu edukacji spersonalizowanej

 

Na tym szkoleniu poznacie fundamenty, z których wywodzi się koncepcja edukacji spersonalizowanej. Bazując na klasycznej antropologii filozoficznej, przećwiczycie wyciąganie praktycznych wniosków służących planowaniu celów wychowawczych. Dodatkowo zapoznacie się z metodą tutoringu rodzinnego oraz sposobach angażowania rodziców w życie placówki.

Szkolenie składa się z wykładów dostępnych na platformie e-learningowej, zadań do samodzielnego wykonania oraz stacjonarnego warsztatu. Na zapoznanie się z nagraniami oraz wykonanie zadań należy przeznaczyć ok. 2,5 godziny.

Wykłady w formie e-learningu będą dostępne na platformie od 10 sierpnia.

 

 


Prowadzący

Dobrochna Lama
absolwentka The University of Sydney w Australii, pedagog i nauczyciel języka angielskiego, współtwórczyni i wieloletnia dyrektor pierwszych placówek Stowarzyszenia STERNIK w Polsce, konsultant merytoryczny dla placówek edukacji spersonalizowanej w Polsce i zagranicą, wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zróżnicowanej, dyrektor ds kształcenia w TDJ Foundation.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl