Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana

Cena: 38,00 zł 38.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

O książce

"Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana" to wyjątkowa książka wśród pozycji dotyczących edukacji dostępnych na rynku wydawniczym! Publikacja ta w sposób klarowny i syntetyczny ukazuje czym jest model edukacji spersonalizowanej. Czytelnik ma też możliwość dowiedzenia się czym jest edukacja zróżnicowana ze względu na płeć i zrozumieć, jak ta forma organizacji szkoły jest w sposób szczególny spójna z edukacją spersonalizowaną i ułatwia realizację założonego celu. W publikacji znajdziemy też liczne odniesienia do aktualnych badań naukowych, jednak jest napisana przyjaznym każdemu językiem.

Książkę polecamy nie tylko nauczycielom i dyrektorom placówek edukacyjnych, ale również rodzicom!

Autor:

Jaume Camps Bansell - doktor nauk pedagogicznych na Uniwersytecie Katalonii w Barcelonie. Wykłada Teorię Edukacji i Instytucje Edukacyjne oraz Psychologię Społeczną na Wydziale Edukacji. Jego badania naukowe skupione są wokół zagadnień związanych z płcią w edukacji, jak również wokół idei szkoły i jej ewolucji.

Jest członkiem Grupo de Investigación en Parentalidad, Igualidad y Conciliación (grupy badawczej zajmujacej się zagadnieniami rodzicielstwa, równości i łączenia pracy zawodowej z życiem osobistym). Jest również założycielem platformy Foro de Educación Diferenciada (Forum Edukacji Zróżnicowanej).


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl